Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Jeśli chcesz nabyć czapraki dla koni, powinieneś odwiedzić tę stronę

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – stosowanie i budowa

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu wygodę, a równocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych surowców znakomicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeśli pragniesz nabyć wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby bardzo dobrze dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także dobrze się prezentują. Produkty te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Lokalizacja firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]