Wyjątkowe kolczyki z koralem

Chcesz zamówić kolczyki z koralem? Koniecznie odwiedź ten adres

Dlaczego w Twojej kuferku z biżuterią powinny znajdować się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są od wielu lat. Mówi się, że likwidują tendencje samobójcze. Koral pobudzi witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada też właściwości regenerujące: działa korzystnie na układ krwionośny, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral to amulet przypisywany zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jaki rodzaj?

Zdecydowanie najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi u wybrzeży Maroka oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Ten rodzaj biżuterii można wkładać codziennie, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralami to mocny akcent, który ożywi twarz, a w zestawieniu z letnią sukienką doda Ci kobiecości.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]