Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

W tym miejscu kupisz przyłbicę ochronną

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, pod każdym względem odmieniła nasz bieg życia i kontakty z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego nakładają nieodzowność korzystania ze różnych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed realnym niebezpieczeństwem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do sklepu lub urzędu, gdzie zwykle napotykamy większą gromadę ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa założyć na nos oraz usta maskę ochronną. Co jednak uczynić, jeżeli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z tkaniny?

Wytrzymała maseczka wielorazowa w formie przyłbicy ochronnej

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z materiału są nieporęczne i mają kłopoty z oddychaniem w czasie ich używania, powinny zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem patogenami podobnie jak maska chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej największymi atutami są trwałość, komfort i nieznaczna waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna wyprodukowana jest z tworzyw, za sprawą których może być użytkowana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym użyciu można odkazić, a samą całość można także czyścić ręcznie (nawet trzydzieści razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Mini przyłbicę rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również wygodzie. Osoby starsze, mające trudności z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia czy sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić maski ochronne w czasie wykonywania pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie utrudnia ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach, co na pewno uznają za atut ludzie młodzi.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]