Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz słoik z kranem

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Ogromną popularnością cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że często jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, kompotów, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]