Ponadczasowa srebrna biżuteria

Chcesz kupić srebrną biżuterię? Kliknij tutaj

Jest z ludźmi od tysiącleci i mimo pojawienia się wielu nowych projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją człowieka i umożliwia oddanie własnego ja. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie często noszą panie oraz mężczyźni, maluchy oraz ich rodzice, osoby z najróżniejszych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak często noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej kilka dekad?

Mocne strony srebrnej biżuterii

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, iż jej stosowanie daje szansę ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie sposób zapomnieć również o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niskimi cenami.

Jak dbać o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma sporo lat, jednak powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować czy pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być pielęgnowana w wodzie z denaturatem czy amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]