Piękno i wytrzymałość naturalnego surowca – drzwi wejściowe drewniane

Zamów drzwi drewniane wejściowe.

Drzwi zewnętrzne mają kilka zadań – strzegą przed kradzieżą, ochraniają mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi i izolują od harmidru dobiegającego z dworu. Dlaczego opłaca się wybrać drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi drewniane zewnętrzne – zestawienie współczesności z tradycją

Kupno drzwi zewnętrznych to jedna z najpoważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy posiadacz mieszkania. Drewniane drzwi wejściowe z uwagi na swoje właściwości i wytrzymałość od lat cieszą się dużym uznaniem. Ekologiczny materiał wygląda świetnie i można go wykończyć na różne sposoby. Prawidłowo skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że rachunki za ogrzewanie nie są zbyt wysokie, a mimo tego w domu odczuwamy komfort cieplny. Wybierając drzwi do mieszkania wypada wziąć pod uwagę modele o przekroju 68 mm lub 92 mm. Z uwagi na swoje właściwości znacznym powodzeniem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo – nie zniekształcają się i trudno je uszkodzić, dlatego bardzo dobrze nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie drewniane drzwi wejściowe są wyposażone w najlepsze uszczelki.

A może dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne na wymiar?

Producenci świadczą również wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są zalecane w razie posiadania nietypowych otworów drzwiowych. Z kolei drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla osób, które kładą nacisk na niesztampowy design. Jeśli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, powinniśmy skorzystać z oferty przedsiębiorstwa, które realizuje nietypowe projekty na zlecenie, a zarazem zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwiach drewnianych można umieścić pięknie wyglądające szyby, np. witrażowe. Zamawiający mogą też wybierać spośród wielu modeli szyldów. Oprócz zalet estetycznych, wypada także podkreślić pozostałe atuty, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Coraz częściej zaopatruje się je w systemy antywyważeniowe, dzięki czemu są trudne do wyłamania. Gwarantuje to lokatorom bardzo dobrą ochronę. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe posiadają także wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg drewniany lub aluminiowy. Żeby zabezpieczyć zewnętrzną powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, w trakcie ich produkcji stosuje się lakiery najwyższej jakości.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]