Panele dachowe na rąbek pasują do wielu stylów architektonicznych

Sprawdź, gdzie kupić blachę na rąbek stojący.

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe i sposoby ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, dzięki czemu zyskują coraz większe grono entuzjastów. Świetnie prezentującą się i trwałą blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których konieczna jest rekonstrukcja paneli dachowych, jak i nowych domach. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek stojący są przywożone na plac budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz bez większych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe świetnie pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego czy minimalistycznego), a przy tym jest niepodatne na rdzę oraz trwałe.

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla popularnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod względem użytej technologii i wytrzymałości. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy i wykończone specjalną warstwą, która gwarantuje ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie UV oraz śnieg i deszcz. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku modelach, co pozwala na dobranie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – zdecydowanie ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek stojący, warto nabyć ten materiał bezpośrednio od producenta.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08