Naszyjniki, kolczyki i pierścionki z cyrkoniami

Szukasz pierścionków z cyrkoniami? Zobacz tu.

Cyrkonia to jeden z najchętniej używanych w jubilerstwie sztucznych kamieni. Rzecz jasna nie jest tak bez powodu – cyrkonia świetnie wygląda i jest naprawdę wytrzymała, a przy tym tańsza od naturalnych surowców. Jak sama nazwa wskazuje, cyrkonia wyrabiana jest z cyrkonu, a ten łączy się z itrem lub wapniem. Znajdziemy ją w najróżniejszych ozdobach – czyli naszyjnikach czy broszkach, jednak szczególnym zainteresowaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Czemu opłaca się je wybrać? Gdzie powinniśmy nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Pierścionki z cyrkoniami – najlepiej wybrać ze srebra

Cyrkonie świetnie łączą się z najróżniejszymi surowcami, ale szczególnie dobrze wyglądają w ozdób zrobionych ze srebra. Cechy cyrkonii powodują, że uwydatniają one wygląd tego metalu oraz pozwalają na wykonanie ozdoby, która przy luksusowym wyglądzie będzie stosunkowo niedroga – dlatego przez osoby z ograniczonym budżetem są chętnie kupowane jako pierścionki zaręczynowe. Ze względu na ich niewygórowane ceny, pierścionki z cyrkoniami bywają chętnie zakładane do pracy – ich ewentualna strata nie jest tak dotkliwa.

Wybór pierścionków z cyrkoniami

W sklepach dostępnych jest mnóstwo wzorów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem danego modelu warto zatem dowiedzieć się, jakie wzory oferują nam różne sklepy i już wtedy wybrać ten, który szczególnie przypadnie nam do gustu. Poszukiwania ułatwimy sobie wybierając kupno online – ustrzeżemy się w ten sposób męczących wycieczek po mieście.