Nakładki na deskę sedesową i podkłady higieniczne

Jeśli chcesz zamówić podkłady higieniczne, zobacz tutaj.

Stanowiące bezpośrednie niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia bakterie, wirusy i grzyby znajdują się praktycznie wszędzie. Największe ryzyko zakażenia powstaje jednakże w obiektach, w których często przebywają osoby zakażone lub tam, gdzie w związku z różnymi zabiegami narzędzia dotykają skóry lub innych tkanek. Takimi miejscami są w szczególności wszelkiego rodzaju studia tatuażu, salony spa, placówki służby zdrowia oraz gabinety kosmetyczne. Aby ograniczyć ryzyko transferu drobnoustrojów i innych niebezpiecznych mikroorganizmów, stosuje się różne akcesoria – poza rękawiczkami silikonowymi i środkami dezynfekującymi są to w szczególności podkłady higieniczne.

Podkłady higieniczne – ochrona przed mikroorganizmami i grzybów

Wiele niebezpiecznych roztoczy i bakterii rozprzestrzenia się poprzez zetknięcie się skóry ze skażoną powierzchnią, dotykaną wcześniej przez jednostki zarażone. By zminimalizować niebezpieczeństwo przenoszenia się bakterii w gabinetach i salonach urody, używa się podkładów medycznych. Zazwyczaj są one wyprodukowane z celulozy lub pokrewnych tworzyw i stanowią efektywną barierę dla mikroorganizmów. Podkłady higieniczne są jednokrotnego użytku i rozkłada się je np. na fotele ginekologiczne i dentystyczne, stoły zabiegowe bądź sprzęt rehabilitacyjny.

Podkłady jednorazowe – do używania w ogólnodostępnym WC

Najwyższe niebezpieczeństwo roznoszenia się infekcji skórnych wywoływanych przez bakterie panuje tam, gdzie z potencjalnie zanieczyszczoną powierzchnią ma kontakt nieosłoniona skóra – przede wszystkim w toalecie. Możliwość przeniesienia się wirusów minimalizują nakładki na deskę sedesową. Ich użycie jest zalecane we wszelkich punktach, w których toaleta jest ogólnodostępna – na przykład w galeriach handlowych, urzędach, placówkach oświaty lub firmach.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]