Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Chcesz kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio? Skieruj się na tę stronę.

Firm produkujących kawę jest nieprzebrana ilość, jednakże Lavazza wciąż znajduje się w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, iż początek marki Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów nabył mały sklep, w którym prażono ziarna kawowca oraz tworzono ich oryginalne mieszanki. Ekspresowo zdobyły one serca mieszkańców Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal czaruje jakością swoich kaw, ustanawiając wzorce również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – bardzo dobra jakość i ciekawy aromat

Ekspresy do kawy w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najczęściej kupowanych. Wykorzystywane są one zarówno w naszych domach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą sporządzenie pachnącej, pysznej kawy zajmuje jedynie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek używać wyłącznie z kapsułek produkowanych przez tego producenta. Obecnie w sklepach znaleźć można wiele zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one taniej, ale tak samo cechuje je wysoka jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Najwięcej zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w dystrybucji kaw w kapsułkach do szeregu popularnych urządzeń tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Lussuria), jej połączeniem z robustą (bezkofeinowa Genova Decaffeinato czy Vigoroso Ira), jak również napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) czy kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]