Korki, naczynia i inne akcesoria do alkoholu

Potrzebujesz akcesoriów do alkoholu? Wejdź na superbutelki.pl.

Domowa produkcja napojów alkoholowych, kiedyś niezwykle popularna, dziś powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas zarówno względy finansowe (alkohole przyrządzane samodzielnie są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale też możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań, chęć eksperymentów oraz satysfakcja jaka płynie z picia swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera piwo, nalewki, cydr bądź wino, choć nie brakuje też wielbicieli tradycyjnego samogonu. Jednak niezależnie od tego, w których napojach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać właściwy sprzęt.

Które akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – odpowiednich korków, balonów, pojemników czy rurek. Ponadto, do każdego typu alkoholu wymagane są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to między innymi kotły i chłodnice, natomiast w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednakże lista potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, jako że butelki z alkoholem trzeba stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety na butelki

Etykiety na bimber lub inne domowe alkohole możemy przygotować samemu. Dużo przyzwoiciej będą jednak wyglądać butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz zabezpieczającymi korek kapturkami, które bez obaw możemy podarować najbliższym w charakterze prezentu albo zaserwować w trakcie towarzyskich imprez. Szczególny rodzaj takich dodatków to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych alkoholi, ale też tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter imprezy.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]