kontener na gruz, kontener na odpady

Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery na odpady – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]