Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Dowiedz się, gdzie kupić butelki 0,5l w hurcie.

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która póki będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że przeważającą częścią rynku wyrobów spożywczych rządzą ogromne marki, jest to również branża, w której idealnie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile zachęcą klienta do swojego smacznego, zdrowego lub unikalnego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi być zabezpieczona tak, aby produkt dłużej pozostał świeży, a zatem np. w butelki i słoiki ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, ponieważ można je recyklingować.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od lokalnego dostawcy

Oczywiste jest, iż oferty sprzedaży adresowane do odbiorcy indywidualnego różnią się dużo ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak np. oliwę, dżemy bądź smalec kanapkowy, będzie potrzebować rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup butelek i słoików w hurcie jest zatem dla niego zarówno metodą optymalizacji kosztów, gdyż zamawiając towar na palety na ogół można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u lokalnego dystrybutora słoików oraz butelek. W ten sposób też otrzyma towar o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiczki i dodatkowe elementy w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki szklane idealne do rozlewania wina, soków lub piwa. Transportowane są one do nabywcy na paletach zdolnych pomieścić – zależnie od wielkości opakowań – po 800, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą również odebrać zakupiony towar samodzielnie ze składu sprzedającego. Wraz z paletą słoików bądź butelek w hurcie można również nabyć odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki pasujące do danego typu opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]