części Renault, oryginalne części Renault

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Samochody Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci lubią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy silnika, układu chłodzenia, podwozia oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]