Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Dowiedz się, gdzie kupić etykiety weselne

Obyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia najczęściej przekazywanym i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na urodziny, Sylwestra czy wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście chcą podarować to samo?

Etykiety butelki – butelka alkoholu jako wyjątkowy upominek od Młodej Pary

Na obiadach weselnych trunki nie tylko są postawione na stołach, ale też dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za formę wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Lecz takie butelki z wódką mogą też stać się w cenną pamiątką, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę weselną, zamieszczając na nich informację o dniu i miejscu ślubu, imionach Państwa Młodych bądź podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można kupić w różnych kolorach oraz wzorach, w związku z tym bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji nowożeńców. Rzecz jasna personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze panieńskim.

Personalizowane etykiety na butelki – oznaczaj domowe trunki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli produkujesz swoje wina, soki czy nalewki, a następnie dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę prostej flaszki. W dodatku butelki można też oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]