Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Kup profesjonalne drukarki 3D na cadxpert.pl.

W asortymencie CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, działają między innymi w technologiach: PolyJet, SLA i FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i instrumenty. Ocenia się, że stosując drukarki 3D i pozostałe urządzenia Stratasys można aż o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Główne założenia pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie wysokiej jakości produktów i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLS i SLA. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w nowatorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest odmianą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się funkcjonalną budową i nieskomplikowaną obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można otrzymać jednakowe makiety, do czego dąży się przede wszystkim w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych sektorach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest solidny oraz precyzyjny, a w czasie procesu wydruku nie tworzą się odkształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]