Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Sklep jubilerski Kraków - asortyment na miarę waszych potrzeb.

Wraz z rozwojem rynku i rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach entuzjastycznie wykorzystujemy opcję zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można znaleźć praktycznie wszystko, wciąż jest mnóstwo produktów, które najlepiej nabywać w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc profesjonalisty

Kupno srebrnej broszki, pierścionka bądź łańcuszka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Z tej przyczyny, aby mieć pewność, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli chcemy kupić pierścionek bądź obrączki, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na palcu. Jeżeli natomiast zauważymy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za ciasny lub za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do właściwego obwodu lub wykona nowy. Kolejną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej porady jubilera. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się na komunię, ślub czy imieniny.

Jakie usługi świadczy świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także pełnią pomocnicze usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, jubiler w mgnieniu oka i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Przerobi także obwód sygnetu, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku gratulacje, datę, podziękowania czy też inną znaczącą dla nas frazę. Z kolei jeżeli chcemy obdarować kogoś unikatowym prezentem, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek czy też naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w domu trzymamy zbędną lub zniszczoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]