Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Potrzebujesz balonu na wino? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to także doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe balony na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]