Wybór kasku na motocykl

Jeśli chcesz zamówić kaskom na motor, koniecznie sprawdź https://hjc-kaski.pl/.

Nie ma znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, jedziesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wyprawy – kask to nakazany przepisami element garderoby każdego motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motor, czyli jaki? / Dobry kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, to właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najporządniej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są różnorodne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – wskutek tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to świetna marka, ceniona przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są wysokiej jakości, poddawane obszernej liczbie testów – a jednocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte oraz enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są niesłychanie lekkie, a równocześnie niezwykle wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są również repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Lokalizacja firmy:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]