Zaprezentuj swój biznes klientom – wirtualny spacer 3D po Twojej firmie

Jeżeli szukasz szczegółowych informacji dotyczących tworzenia wirtualnego spaceru VR, wejdź na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery Google to bardzo popularna forma przeglądania różnego rodzaju miejsc. Bez wysiłku w ciągu kilku minut możemy się tak wybrać np. na ulice Barcelony czy do egzotycznego Miami, aby na własne oczy zobaczyć rajskie krajobrazy. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie zwiedzać zamorskie zakątki świata, ale także stworzyć spacer Google po naszej firmie czy hotelu oraz prezentować je przyszłym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani ani kosztowne, ani skomplikowane, natomiast prezentuje się ogromnie efektownie i jest skuteczne z biznesowego punktu widzenia. Czym generalnie są spacery Google? Czemu opłaca się ich użyć do reklamy?

Wirtualny spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to opcja pozwalająca zdalnie zwiedzać lokalizacje na całym świecie. Polega on na tym, iż Google wykonuje fotografie sferyczne (360 stopni) danego punktu, a później scala je i udostępnia na Google Maps. Dzięki temu, po kliknięciu w daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się na boki, w górę i w dół, a także możemy samemu decydować, w którym kierunku będziemy patrzeć. Pozwala to na uważne przyjrzenie się tej lokalizacji, prawie jakbyśmy tam naprawdę byli. Można również przechadzać się po okolicy i docierać do dalszych punktów mapy — cały czas patrząc w dowolnym kierunku i obserwując otaczający nas świat.

Wirtualny spacer Google po firmie – użyj go w działaniach marketingowych

Bardzo ciekawą i coraz popularniejszą usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru 360 stopni po naszej nieruchomości, firmie czy hostelu. Przeciwnie do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia danej nieruchomości oraz łączy je w wirtualny spacer. Koszt usługi to ok. kilkuset złotych (zależy to najczęściej od wielkości nieruchomości) i zajmuje od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Sporządzony wirtualny spacer VR możemy dodać do wizytówki firmy w Mapach Google obok zwykłych fotografii i dać możliwość aktualnym i nowym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak jak odwiedzają np. interesujące miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest łatwe, nie trzeba płacić za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc oczywiście kosztu jego wykonania, a spacer taki możemy także umieścić na naszej firmowej stronie.

Czy warto zamówić spacer VR po firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób na umożliwienie odwiedzenia danego lokalu przez domniemanego klienta. Z pewnością opłaca się stworzyć taki spacer dla naszej firmy w celach marketingowych. Klienci, oglądając nasze biuro, hotel czy nieruchomość zdobędą sporo pomocnych informacji, które pozwolą im zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Zaczną nas również postrzegać jako profesjonalną markę. Wirtualny spacer Google warto wykonać nie tylko dla dla klientów, ale również i dla kandydatów do pracy – jeżeli rzecz jasna zależy nam na zainteresowaniu pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Internauci, którzy wcześniej poznają zdalnie standardy danej firmy, o wiele chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer 3D pomaga w pozycjonowaniu witryny oraz promowaniu naszego biznesu w Mapach Google. Wirtualne spacery Google można włączyć na wszystkich urządzeniach, także tych przenośnych.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]