Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Na pandaparking.pl dowiesz się wszystkiego o parkingu w Balicach.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]