finger food catering,  catering przekąski

Urządzasz imprezę w małej sali? Rozważ zamówienie cateringu kanapkowego

Urządzenie nawet dużej imprezy nie jest kłopotem, o ile posiadamy wystarczająco czasu na zakupy koniecznych produktów oraz następnie samodzielne przygotowanie z nich apetycznych przysmaków dla gości uroczystości. Co prawda nie każdy ma taką swobodę, ale nie znaczy to od razu, że powinno się porzucić zamiar świętowania istotnej rocznicy. W takim przypadku rekomendujemy skorzystać z oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Catering finger food – poręczne dania na “jeden kęs”

Catering kanapkowy, znany także jako finger food catering, to oferta adresowana głównie do klientów biznesowych, jakkolwiek decydują się na nią dość często także rozmaite stowarzyszenia i osoby prywatne szykujące wykwintne spotkania. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w posiłki w wariancie finger food, a więc nieduże przekąski, które da się skonsumować na stojąco i nie korzystając ze sztućców. Klasyczny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerza – to dosłownie zakąska na “jeden kęs”. Finger food to przeważnie tartoletki warzywne oraz owocowe, kanapki czy też koreczki. Ten wariant cateringu idealnie zdaje egzamin na eventach, podczas których zależy nam na ogólnej interakcji gości. Umożliwia on prowadzenie długich rozmów, a przy tym nie ogranicza interakcji wyłącznie do gości siedzących przy jednym stole.

Catering z przekąskami – świetna opcja dla wydarzeń urządzanych w niedużych aulach

Zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą plusy, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu kanapkowego zewnętrznemu podmiotowi. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z ułożeniem stołów oraz stresu z usadzaniem gości eventu. Chłodne i gorące napoje oraz dania ustawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy chcą. Jest to niesłychanie wygodne przede wszystkim w mniejszych pomieszczeniach, w których ustawienie wystarczającej liczby stołów byłoby kłopotliwe. Finger food catering natychmiast powoduje także, że event ma mniej formalny, przyjemniejszy klimat. Wypada zaakcentować, iż menu z poręcznych przekąsek jest statystycznie tańsze aniżeli ekskluzywne kolacje, a jednocześnie zapewnia większą swobodę dopasowania ich do tendencji żywieniowych gości eventu. Co najważniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to często stanowiło poważną przeszkodę przy urządzaniu spotkań w siedzibach firm.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]