Serwis okien – powierz go specjalistom

Zamów serwis okien na serwismeteo.pl.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego rodzaju zniszczenia i wypaczenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie wpływają również warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]