serwis iphone warszawa, wymiana szybki, wymiana baterii iphone

Serwis Apple Warszawa – naprawa iPhone’ów i innych produktów tej marki

Smartfony, tablety i komputery stały się nierozerwalnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, w związku z tym kupując te akcesoria zwykle szukamy tych najbardziej niezawodne. Taką renomą szczycą się od dekad produkty firmy Apple, które pomimo dość wysokiej ceny w porównaniu do urządzeń konkurencyjnych marek, co roku zdobywają sobie setki tysięcy nowych klientów. Jednak nawet telefon wysokiej klasy może przestać należycie działać lub uleć uszkodzeniu na skutek nieprawidłowego używania. Ale nie znaczy to, że z miejsca powinno się zamienić go na nowy – wystarczy bowiem dostarczyć go do serwisu Apple.

Potrzebujesz wymienić baterię? Dostarcz urządzenie do Serwisu Apple Warszawa

Kto miał produkty Apple wie z pierwszej ręki, że sprzęt ten funkcjonują płynnie przez lata, jednakże nawet one nie oprą się zniszczeniom, które powstają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa codziennie otrzymuje zlecenia na wymianę szybki tylnej albo przedniej, stłuczonych w wyniku silnego uderzenia w telefon, wymianę baterii, która po latach zmniejsza swoją pojemność czy wymianę innych drobnych elementów jak nierejestrujący dźwięków mikrofon lub niesprawne obiektywy aparatów. Fachowcy serwisu pomogą także w razie potrzeby odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zamoczenia.

Serwis Apple – jak wybrać?

Tak długo jak iPhone posiada obowiązującą gwarancję większość napraw bez przeszkód zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Kłopoty pojawiają się po wygaśnięciu gwarancji, dlatego że usunięcie nawet małych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe koszty, na które wiele osób nie stać. Na szczęście na obszarze całej Polski, przeważnie w dużych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkunastoletnim doświadczeniem nawet w półgodziny są w stanie zrealizować naprawę telefonów tej marki starej i nowej generacji, zakupionych na przestrzeni zeszłego dziesięciolecia, a więc:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S i 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XR oraz XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeżeli w sąsiedztwie miasta nie ma serwisu serwisu Apple więc nie masz możliwości dostarczyć telefonu do punktu samemu, poszukaj usługodawców, którzy przyjmują zlecenia serwisu iPhone’ów przesłanych kurierem. Takim punktem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Lokalizacja firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555