Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Szukasz fachowej porady? Skontaktuj się z rekomendowanym fotografem Google.

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru i dodanie go w wizytówce Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokojakościowy, jego przygotowanie powinno się zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się profesjonalizmem. Aby zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto wybrać fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto postawić na fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod względem jakości fotografii, na pewno potrafi sporządzić rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna też reguły wykonywania takich zdjęć i samo zlecenie zrealizuje dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też nieraz więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na pozostałe serwisy np. Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu miasta otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może również reklamować się szczególnym logo, które informuje, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest zawodowcem w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]