Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Potrzebujesz więcej wiadomości o przyjęciu ślubnym? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a często nawet lat. Jeśli nowożeńcy zechcą urządzać przyjęcie dla znacznej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – jakie okoliczności należy rozważyć?

Szukając miejsca na wesele narzeczeni musi rozważyć kilka znaczących okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by mieć pewność, iż w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, aby mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca ślubu znajduje się sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie utrudniony. Jeżeli na ślub poproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, powinno się poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata sieć hoteli. Następną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, a więc załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i przystrojenie stołów. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie całościowej organizacji wesela.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie z niesamowitą oprawą

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zorganizować wesele w niezmiernie malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządza się od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ok. 130 gości. Przyjęcie może zostać zorganizowane także w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim będzie mogło bez mała aż 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, iż położony jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie powinien zatem trwać dłużej aniżeli nieco ponad pół godziny.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]