Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Na palacradziwillow.pl znajdziesz aktualną ofertę przyjęcia w ogrodzie.

Gdy ktoś wspomina o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Ale ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to również chrzty, komunie czy „osiemnastki”. Kiedy lista gości jest bardzo długa, najczęściej nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pasującej do okazji sali.

Jak dobrać salę na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka albo urodziny, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, uczestnikom należy przygotować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast imprezy, w których dużą grupę uczestników stanowią kilkulatki, między innymi chrzty lub komunie, poleca się zorganizować w miejscu, które oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znużą się za szybko zabawą i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Dania oferowane gościom także powinny być dobrane do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z usług firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Wynajęcie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednak niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście królewskiej oprawie odbywają się tu chrzciny, przyjęcia komunijne i – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których komfortowo można zmieścić łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli przyjęcie zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się blisko trzystu gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od ustawienia oraz ozdobienia stolików, przez dostarczenia posiłków, aż po profesjonalną kadrę kucharzy i kelnerów.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]