Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Masz kłopot z wykonaniem projektów wnętrz Kraków? Zleć to specjalistom

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma znaczny wpływ na nasz nastrój. Należy więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]