Profesjonalne sprzątanie grobów

Na http://bit.ly/2eddyUT zlecisz sprzątanie grobów Kraków.

Wygląd nagrobków naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – także, jeśli groby położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się zaś, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać również osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli montaż siedzeń albo doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, jakie należy opłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależą przede wszystkim od zakresu usług – gdy wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od 30 do 40 PLN. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma czyściła grób regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem rzędu 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki uzależnione są także od wielkości grobów, a najdroższe będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]