Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Kliknij w to miejsce jeżeli potrzebujesz zlecić pozycjonowanie Krakow.

Wszechobecność internetu oraz wygoda wykorzystania go do wyszperania potrzebnych artykułów i usług spowodowała, że każda firma chce obecnie być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, iż nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest wszak widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, które funkcjonują wyłącznie na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie albo w Wrocławiu, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – zaprezentuj swoje usługi potencjalnym odbiorcom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów bądź usług używają z reguły fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “sklep z odzieżą XXL kraków”, “restauracja indyjska kraków” albo “wizażystka kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, rezydującym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO zorientowane są na przyrost widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo przez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz projektowaniem stron internetowych od ponad 10 lat. Przez ten czas dobrze rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, uaktualnienie contentu oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco efekty pozycjonowania.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]