Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o lotnisko Kraków parking długoterminowy, uzyskasz na pandaparking.pl.

Wyjeżdżasz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony i posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie lub pociągu.

Parking długoterminowy – czemu warto z niego skorzystać?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy także darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa online lub telefonicznie – ekspresowo i bez problemów, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem bankowym. Dodatkowym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]