Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Panoramy sferyczne wnętrza firmy. Rzetelną pomoc fachowców w tym zakresie uzyskasz pod tym linkiem.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niesłychanie atrakcyjna i nowoczesna forma prezentowania wnętrz przedsiębiorstw i lokali usługowych. Głównie widzimy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale także napotykamy je na najsłynniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na tablicy firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej marki? Wskazówki przedstawiamy w dalszej części tekstu.

Jak działają zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod wszystkimi kątami. Swobodne przesuwanie fotografii generuje doznanie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają odwiedzenie nieruchomości, lokalu czy budynku poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu tworzy się z pomocą specjalnych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do standardowych fotografii cyfrowych to możliwość kliknięcia na takie zdjęcie, a następnie manipulacja nim w każdym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – promuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomity sposób na promowanie własnego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji pomieszczeń hostelu, lokalu usługowego czy biura. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej przyciągająca i pozwala gruntownie zapoznać się z konkretnym punktem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku wpłynie pozytywnie na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego zaufanie do usług przez nas świadczonych, co zaowocuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy działalność, która bazuje na wysokiej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale też jeśli chcemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym działamy czy też nakłonić potencjalnych pracowników, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Wykonanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć specjaliście!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, choć w teorii jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, jednakże do celów marketingowych wskazane jest zatrudnić profesjonalnego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję wykonania najlepszej jakości zdjęć, które oprócz tego będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się wykaz fotografów polecanych przez Google do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i opublikowali określoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]