Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Jesteś zainteresowany pełną ofertą sal do wynajęcia w Krakowie? Nie zwlekaj! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zabawy integracyjne bądź pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, których intencją zbudowanie głębszych więzi pomiędzy pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, by celebrować otrzymane nagrody branżowe, jak również różnorodne konferencje, bankiety dla partnerów biznesowych czy kursy. Takie wydarzenia wymagają należytego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Jak wybrać salę na organizację imprezy firmowej?

Jeżeli nie mamy na terenie firmy odpowiednich pomieszczeń, w których uda się urządzać event, należy rozejrzeć się za propozycjami wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Ważne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim stylem do rangi organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla akcjonariuszy firmy, podczas których celebrowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny odbyć się w pierwszej lepszej sali. Należy w takich przypadkach wyprawić event w wyjątkowym miejscu, które ostatecznie podkreśli prestiż uroczystości. Natomiast jeśli na imprezę sproszone zostaną osoby nie rezydujące w najbliższej okolicy sali warto zdecydować się na lokal, zlokalizowany w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij obecnym na sali nieskazitelną obsługę

W trakcie organizacji imprezy firmowej nie wolno przegapić tak ważnego elementu, jak dostarczenie zaproszonym gościom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Rekomendowanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania rzetelnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczoną lokalizację pysznych dań dla uczestników, ale także doradzi jakie potrawy wybrać do menu i weźmie na siebie dekorację stolików. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali wzorowej obsługi. Powinno się więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy zaserwują potrawy do stołu w elegancki sposób, a także wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko smakowite, ale i zachwycające wizualnie dania.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]