Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/ sprawdzisz, komu zlecić catering dla firm.

Szkolenie, konferencja bądź spotkanie biznesowe – każda większa firma zapewne pewnego dnia stanie przed koniecznością organizacji takiego wydarzenia. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przygotowanie napojów oraz przekąsek dla jego gości. Jeżeli organizowane spotkanie przyciągnie duże tłumy, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering biurowy – jak działa ta usługa?

Sympozja i warsztaty biznesowe to eventy, które przeciętnie trwają po 8-10 godzin, często także przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich partycypanci odbierają dokładny harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są zazwyczaj dwie niezbyt długie przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć duży obiad w pobliskiej jadłodajni. Dlatego tak istotne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko zjeść w ciągu przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, także zanieść ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść bez ryzyka zabrudzenia dłoni i ubrania. Usługa cateringu biurowego obejmuje też udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Bufet kawowy – istotny element szkoleń biznesowych

Przerwy kawowe są niezmiernie istotne, pozwalają bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Co więcej jest to również możliwość nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie zagadnień roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans sprostać świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych konferencji bądź płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, jedząc zakupione po drodze w spożywczaku bądź przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc rangę szkolenia i zarazem pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o wygodę partycypantów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]