Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Szukasz pełnej oferty tworzenia sklepu WooCommerce? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Prowadzisz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie masz żadnej strony internetowej i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Czemu warto utworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, że w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma sporo zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można w mgnieniu oka spersonalizować z wykorzystaniem bezpłatnych lub płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć szerszej grupie odbiorców. Na skutek użycia dedykowanych wtyczek podnosi się też funkcjonalność sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić płatności on-line i zaoferować klientom wykonanie przelewów za zamówienie przykładowo przez PayU.pl bądź DotPay.pl. WooCommerce daje też możliwość ewaluacji sprzedaży (generowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz integracji z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – wyłącznie sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale też zatroszczą się o instalację wyłącznie przetestowanych, niezbędnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz poprawną semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowych produktach lub zamieszczać poradniki i omówienia oferowanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]