Firma cateringowa pomoże zorganizować imprezy firmowe i rodzinne

Zamów catering.

Kiedy organizujesz wystawne wydarzenie prywatne lub firmowe, na które zapraszasz znaczną ilość uczestników, zazwyczaj nie będziesz mógł na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując napoje i małe przekąski w najbliższym sklepie – ważne eventy zazwyczaj potrzebują stosownej oprawy również w obszarze posiłków. Wtedy nie powinno się stawiać na stołach uczestników po prostu ciasteczek i oranżady. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Catering świąteczny oraz okolicznościowy – oferta usług doświadczonych catererów

Podmioty świadczące usługi cateringowe najczęściej oferują parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc obsługa spotkań z okazji Wigilii, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na urodziny, śluby czy chrzciny. Oferty te są drobiazgowo dobrane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, przez co zwykle różnią się od siebie m.in kosztem oraz różnorodnością posiłków dostępnych w ramach usługi. Postanawiając o zamówieniu usługi cateringowej powinno się pamiętać, by w kontakcie z usługodawcą jasno zaprezentować swoje oczekiwania, ale zarazem być również otwartym na jego rady. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń różnego typu to jego praca, a długoletnia praktyka w tej branży powoduje, że może on znaleźć rozwiązania, które przypadną do gustu większości naszych gości.

Usługa cateringowa – posiłki przyrządzone przez doświadczonych kucharzy

Przyrządzanie poczęstunku nawet dla małej grupy gości może stać się ogromnym problemem, głównie wtedy, jeśli musimy zrobić to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na organizację pozostałych ważnych aspektów imprezy. Jest to także sposobność poczęstowania zaproszonych wyjątkowymi daniami przygotowanymi przez wykwalifikowanych szefów kuchni. Trzeba przy tym zaakcentować, iż istotną cechą potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich prezentacja. Dodatkowo firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają również swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]