Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Branża związana z transportem cały czas się rozwija, m.in. z powodu globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na import oraz eksport. Jednoczenie wymaga również coraz to lepszych rozwiązań, przede wszystkim tych związanych z udoskonaleniem procesów przewozu produktów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw nieprzerwanie ewoluującym potrzebom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie prekursorskie projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w produkcji zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy BDF (do transportu intermodalnego), kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz solo (na przykład z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii oraz jednostek specjalnych. W produkcji stosowane są zawsze surowce najwyższej klasy, dostarczane przez renomowanych dostawców. Doświadczenie uzyskane przez ostatnie 30 lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na konstruowanie nowatorskich rozwiązań na najwyższym poziomie, co poświadcza m.in. powodzenie chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych z myślą o przewozie niezwykle delikatnych ładunków.

Producent przyczep – wszechstronny serwis

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni lub w kilku autoryzowanych punktach), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej nieodzowne reperacje dokonywane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o zabezpieczenie konsumentów, którzy wykonują serwis we własnym zakresie. Części zamienne do przyczep spółki są stale dostępne, co minimalizuje czas wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co zdecydowanie usprawnia to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.