Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Więcej szczegółów o Balice lotnisko parking uzyskasz tu.

Możliwość dotarcia nawet w bardzo odległe miejsca naszego globu, szybkość i wygoda – to kluczowe plusy podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowitą popularność. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, łączy się aczkolwiek z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak daleką trasę najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kłopoty łączące się z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Parking w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało rozplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać swoim samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę wozu, dlatego też w czasie podróży nie muszą naturalnie się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji online, dlatego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca odstawić auta. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego obsługi

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy liczyć także na sporo ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Prócz tego kierowcy mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo ujście powietrza w oponach bądź rozładowany akumulator.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]