Chcesz świętować pełnoletność z klasą? Wynajmij lokal na urodziny

Lokal na urodziny - tu dowiesz się więcej o pełnej ofercie.

Na ogół z okazji imienin, urodzin czy różnych rocznic nie urządzamy imprez ze znajomymi oraz rodziną, uznając, iż nie jest to potrzebne. Jednak są takie momenty przełomowe życia, których huczne celebrowanie jest praktycznie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest niewątpliwie osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Znaleźć salę na 18 urodziny czy zorganizować przyjęcie w domu?

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat zachodzi wiele zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa brać udział w wyborach powszechnych, spożywać i kupować alkohol, może założyć biznes oraz pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodych na pierwszym miejscu jest możliwość zorganizowania jedynej w swoim rodzaju imprezy ze znajomymi. Alternatywą jest w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy taka zabawa będzie się bardzo odróżniać od innych? Naturalnie, że nie będzie. Stąd lepszym wyjściem jest zarezerwowanie lokalu na osiemnastkę. Często paru przyjaciół decyduje się wyprawić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga wynajęcia dość pojemnego lokalu, lecz jednocześnie pozwala na zmniejszenie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na zabawę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących dużą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni smaczne menu imprezowe. Pragniesz urządzić przyjęcie na powietrzu? Wynajmij lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w ciepłe miesiące można rozłożyć w nim duży namiot i wyprawić zabawę z grillem.

O co jeszcze trzeba zadbać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Nie ukrywajmy impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi dorośli piją alkohol. Polecamy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, żeby niepełnoletni, a przecież może ich być wiele wśród obecnych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Właściwy wystrój sali również jest niesłychanie ważny, żeby zaproszeni kompletnie oddali się klimatowi imprezy. Wypada zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o ozdobienie ścian według podanych wytycznych, a także optymalnie rozstawi stoły z napojami oraz posiłkami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej rewelacyjnie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na drobnych przekąskach “na raz”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dobierze przekąski zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do finansów i budżetu klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]