Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu na wesele Kraków? Skieruj się na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, śluby bądź chrzciny, od lat przestały być organizowane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to przyjęcia, w których uczestniczy nierzadko ponad stu gości. Jasne jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę wymyślić jadłospisu, a później naszykować oraz podać potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa przewidziane jest na wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się duże zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – postaw na profesjonalnych kelnerów i kucharzy

Organizowanie zabawy weselnej to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na rozsyłanie zaproszeń, ustalanie listy gości, wybór dekoracji sali oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także potrzeba zamówienia wystarczającej ilości zakąsek i napojów serwowanych w trakcie imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie gorącego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na weselu powinien mieć znakomitą oprawę. Goście bowiem liczą na to, iż stoliki będą cudownie udekorowane i prawidłowo nakryte, dania będą wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa na czas będzie serwować gościom kolejne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, managerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych organizowanych w salach.

Catering na wesele – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi zasadami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla zaproszonych, lecz też i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowaną uprzednio listę proponowanych dań głównych, przekąsek i trunków pasujących do stylistyki wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy albo zdobyć tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient może więc sam skompilować menu z sugerowanych dań. Trzeba jednakże zaznaczyć, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę klienta decydują się na przygotowanie unikalnych kompozycji potraw.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]