Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/ znajdziesz unikatową ofertę opieki technicznej WordPress

WordPress, opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się jednym z najczęściej stosowanych systemów zarządzania treścią. Ze względu na fakt, że bez trudu można opanować podstawy jego obsługi, a przy tym jest stosunkowo szybki, wykorzystuje się go współcześnie do tworzenia sklepów internetowych i złożonych stron. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną kłopotliwych niespodzianek, dlatego ważną i przydatną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Dlaczego trzeba polecić opiekę nad stroną internetową ekspertowi?

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do najnowszej edycji systemu zarządzania treścią. Nierzadko jednak podmioty po zaprojektowaniu strony lekceważą regularną instalację najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co narażają stronę na ataki cyberprzestępców czy zainfekowanie przez wirusymalware. Na domiar tego, mimo iż WordPress jest stosunkowo prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi kłopotami z poprawnym działaniem strony czy sklepu. Wobec tego wymagane jest, by działanie to przeprowadzał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie działu informatycznego, należy zlecić opiekę nad stroną www zewnętrznemu znawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu aktualizacji WordPressa?

Oferta opieki nad stroną www to usługa kierowana głównie do klientów biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich firm, którzy troszczą się o skuteczne oraz ciągłe funkcjonowanie ich strony oraz ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest także freelancerom i blogerom posiadającym własne strony internetowe. W podstawowym oferowanym pakiecie zawarta wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych, likwidowanie skutków cyberataków i wykonanie aktualizacji WordPressa. W pakietach rozszerzonych oferowane są również różnego typu monitoringi (np. logowań użytkowników, zmian wtyczek i zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]