Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Flobo - automatyczna obsługa należności. Więcej na flobo.io.

Biznesmeni stale poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas poświęcony na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla większych firm

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych firm, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają około 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla hoteli, szkół oraz firm oferujących usługi

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, więc świetnie sprawdzi się w uczelniach językowych czy prywatnych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również hotelom, pensjonatom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]