meble z litego drewna, meble designerskie

Designerskie meble studia STF – niepowtarzalność i dopracowanie detali

Nasze wnętrza i sposób, w jaki je urządzamy, może dużo powiedzieć o naszym poczuciu estetyki, charakterze, a także o tym, jak postrzegamy wygodę. Wielu osób już nie przypada do gustu asortyment popularnych sieci sklepów meblarskich, gdzie można nabyć meble, produkowane w tysiącach egzemplarzy, identyczne dla nabywców z Polski, jak i ze świata. W związku z tym szukamy mebli, które nie tylko będą podkreślać nasz charakter, ale także będą w pełni ergonomiczne. To właśnie oferuje polska marka Swallow’s Tail Furniture.

Minimalistyczne meble – tworzone z pasją

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od 2012 roku i jej sercem jest duet projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jednakże oryginalne meble proponowane przez studio STF to rezultat dokładnej pracy całego teamu pracowników, składającego się z zawodowych konstruktorów, technologów i rzemieślników. Marka Swallow’s Tail z nadzwyczajną drobiazgowością podchodzi do procedury produkcji nowych linii mebli, przeznaczając poszczególnym etapom – od wstępnego pomysłu, przez preparacja prototypu, aż po selekcję najlepszego gatunku drewna – maksimum zaangażowania. To szczególne dopracowanie najmniejszych detali kolejnych nowych projektów powoduje, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie zaskakuje więc, że projekty studia Swallow’s Tail Furniture uhonorowano niemałą ilością wyróżnień z dziedziny designu i można podziwiać je na targach wnętrzarskich w Polsce i za jej granicami (między innymi w Paryżu, we Frankfurcie bądź w Warszawie).

Gdzie kupić nowoczesne meble z drewna studia Swallow’s Tail Furniture?

Wszystkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, w tym również meble dla dzieci, można nabyć wprost ze strony internetowej studia. Oprócz praktycznych biurek, stołów do jadalni i stolików kawowych, ten producent mebli z drewna oferuje też krzesła, komody oraz ławki, a także designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. ramy do luster i świeczniki). Warto zaznaczyć, iż zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można kupić także w salonach meblowych w Europie (między innymi w Holandii bądź we Francji) oraz na terenie całego kraju (np. w w Warszawie, w Bydgoszczy czy w Lublinie).

Lokalizacja firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]