Szukasz ciekawych miejsc w Małopolsce? Zajrzyj na ten portal

Uzyskaj więcej informacji o nieznanych miejscach w Małopolsce na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Chociaż województwo małopolskie jest jednym z mniejszych w Polsce, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu dużo, toteż często trudno odnaleźć się w gąszczu wiadomości o bieżących wydarzeniach kulturalnych bądź sportowych i ciekawych atrakcjach w Małopolsce.

Ciekawe miejsca w Małopolsce – odwiedź stronę stworzoną specjalnie dla turystów

By przybliżyć zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, powstał serwis visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o mniej i bardziej znanych zabytkach oraz miejscach w Małopolsce, jak też o pokazach i eventach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego obszarze. Strona prowadzona w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże witryna? Osoby organizujące przyjazd do Małopolski już na stronie głównej spostrzegą mapę, na której szybko odszukają schroniska, hotele i pensjonaty, zabytki i galerie oraz Centra Informacji Turystycznej położone w miejscowościach województwa. Portal ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o lotniskach i dworcach kolejowych, jak i o parkingach i wypożyczalniach samochodów. Dodatkowo dla tych, którzy z przeróżnych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, serwis przygotował liczne wirtualne spacery prezentujące między innymi Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO, regiony agroturystyczne oraz czar małopolskiego folkloru.

Lista ambasad i proste rozmówki – niezbędne informacje dla przyjezdnych z zagranicy

Visitmalopolska.pl nie zapomina także o zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo odwiedzają Kraków, Zakopane oraz mniejsze tatrzańskie miejscowości. Wiadomości znajdujące się na portalu publikowane są wobec tego w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku słowackim, rosyjskim oraz niemieckim, francuskim. Nadzwyczaj pomocna dla cudzoziemców może być także sekcja Rozmówki, w której poznają popularne słówka i sformułowania, które umożliwią im porozumieć się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć podczas pobytu w Polsce. Zagraniczni podróżnicy znajdą tu listę konsulatów oraz ambasad mających swoje siedziby na obszarze województwa małopolskiego.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego