Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Skieruj się tu, jeżeli interesuje Cię aktualna oferta górskich wypraw.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem, który ceni bezpieczne i rzetelnie przygotowane eskapady nadzorowane przez doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Organizujemy wyprawy, których celem są pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. Aby partycypować w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to trekking dla osób sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla osób o dużej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Pozwalają zarazem spełnić pragnienia i poznać swoje reakcje w niecodziennych sytuacjach. Firma angażuje kompetentnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają na wylot naturę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielą się swoimi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować potencjalne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]