Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Potrzebujesz szczegółowych informacji o aktualnej ofercie kursu rysunku Kraków? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na https://domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także konsultacji online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo albo grafika. Z tego typu kursów korzystają też osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Wspaniałą propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]