Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Zajrzyj tu jeśli interesuje Cię kurs architektura

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność wpływa sporo czynników – przede wszystkim fakt, że są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale również wskazówki profesjonalistów pozwalające przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]