Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Jeśli jesteś zainteresowany digital paintingiem, koniecznie zajrzyj tu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, a także obrabiać grafikę w programach graficznych. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak używać masek i warstw, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z filmem, reklamą, animacją i grami komputerowymi.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]