Zalety srebrnych kolczyków

Chcesz nabyć srebrne kolczyki? Skieruj się tu

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych przez panie akcesoriów. Są idealne na każdą okoliczność – bardzo wzniosłą i mniej formalną. Sprawdźmy dlaczego są tak często wybierane, a także w jakich sklepach można je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych fasonach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, jak również eleganckie. Równie popularne są długie kolczyki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Mogą być wysadzane drogocennymi klejnotami albo całkowicie proste. Akcesoria wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie występuje w przypadku biżuterii z plastiku. Dobierając kolczyki sprawdźmy cechy probiercze oraz metodę ich produkcji – najbardziej oryginalne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź, żeby stale wyglądały doskonale. Powinno się przecierać je co jakiś czas miękką gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne balsamy nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast domowych sposobów czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu substancje niezwykle rysują elastyczną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest niewątpliwie w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i przeróżne promocje. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zapracowane Polki.