kolczyki srebrne serduszka

Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych rodzajów biżuterii dziecięcej oraz damskiej – można je założyć na wszelkie okazje, świetnie uwydatniają urodę, są także znakomitym pomysłem na podarek. Jakie formy kolczyków występują na rynku? Z czego przeważnie są produkowane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – do szkoły oraz na wieczory w operze

W jubilerstwie częstokroć wykorzystuje się wzoru serca. Jest on podłożem do projektowania kolczyków zarówno dla dzieci, jak i dla pań. Kolczyki serca są bardzo delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Występują zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest najczęściej wybierany na swobodne okazje – ubieramy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, tylko delikatnie podkreślają prawdziwą urodę właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być zastosowane do optycznego wyszczuplenia twarzy oraz wydłużenia szyi. Takie kolczyki pasują na randki, wieczory w operze czy bale sylwestrowe i wyśmienicie komponują się one z wieczorowymi sukniami. Kolczyki serca dla dzieci sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serduszka – perfekcyjny upominek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży dostępne są kolczyki serca wytworzone ze złota i srebra. Popytem cieszą się także kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a zarazem prezentują się nader efektownie. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone drogimi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serduszka w kolorze rubinowym czy lazurowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, między innymi na Dzień Babci, złote gody oraz w wielu innych sytuacjach. Podarowane ukochanej kobiecie – narzeczonej, babci czy też partnerce, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącej was więzi, miłości i szacunku.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]